top of page
Ara
  • zehrakilicarslan

GÜNLÜK TEZAHÜR

Güncelleme tarihi: 26 Kas 2021


Günlük olarak yapabileceğimiz tezahürler vardır:

1-Paranızı Kutsayın:

Para harcadığınızda veya aldığınızda, sizin için kutsayın ve bu parayı alan herkes 10 kat geri gelir. Bu, banka hesaplarındaki para için de geçerlidir. Para bir değişim şeklidir. Sahip olduğun para için şükret. Yerde bir bozuk para bulursanız, onu kutsayın ve her şekilde bol olduğunuzu bilerek şükredin. Her zaman cebinizde biraz para var, Bilinçaltınız bol miktarda para olduğunu düşünecek ve size daha fazlasını getirecektir.

Her zaman Tabağınıza Biraz Yiyecek bırakın: Bu, bilinçaltınızı ihtiyacınız olandan daha fazlasına sahip olduğunuza inanmak için eğitecektir.

2-Fatura Ödemelerini Önceden yapın:

. Bu, bilinçaltınızın faturalarınızı ödemek istediğinizi bilmesini tetikler ve böylece bilinçaltınız bunu sizin için yaratır. Bu tekniği hala her ay uyguluyorum, faturaların ödemelerini yapıyorum ve parayı kutsuyorum. Faturayı ödeme zamanı geldiğinde, sihirle, para her zaman oradadır.

3-Nesnelerinizi yönetin:

Nesneleri niyetle yükleme yaparak eşyalarınızın sizin için çalışmasını sağlayabilirsiniz. kartvizit, web siteleri, office ve herhangi bir.Güzel haberler almak için e-mail kutusuna veya telefonunuza yükleme yapabilirsiniz.

Tezahür Eden Anlar Yaratın:

Sizin için hatırlatıcı olacak bir şey bulun, örneğin çalan bir saat, sayı kalıplarını görmek, gördüğünüz belirli zamanlar, örneğin 11:11. Bu tezahür eden anları çağırın. Hatırlatıcıyı gördüğünüzde, bir an için ne yaptığınızı durdurun, Yaratıcı'ya bağlanın ve tezahür edin, yol boyunca şükran ve teşekkür edin. Tek ihtiyaçları için bir kaç saniye.

İnançları temizlediğimizde bilinçaltımızın bir şeyler yapması gerekir. Her gün tezahür ederek, bilinçaltımıza bizim için yaratması gereken şeyleri verme yeteneğine sahibiz. Bu fikirleri deneyin ve bir günde gerçekten ne kadar tezahür edebileceğinizi görün

.(THETAHEALING.COM 'dan çeviridir
21 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

تعليقات


bottom of page