top of page
Ara
  • zehrakilicarslan

DÖRT İNANÇ SEVİYESİ

Güncelleme tarihi: 26 Kas 2021

.

Thetahealing'de kendi yaşam serüvenimizi yaratıyoruz ve inançlarımızı değiştirmemize izin veriliyor. Tek yapmamız gereken onları değiştirmek için doğru yere gitmek. Bir kişinin Tüm içinde dört inanç düzeyleri ruh enerjilerinin vücut, duygular, zihin ve açık sözlülük bile oluşmaktadır. Bu inanç sistemleri geçmişe, bugüne ve geleceğe, hatta DNA'ya ne yapması gerektiğini söyleyen elektromanyetik enerjiye kadar uzanır. Bunlar inanç çalışmalarının temelidir.

Temel İnanç Düzeyi:

Bunlar çocuklukta bize öğretilen ve kabul edilen şeylerdir. Onlar bizim bir parçamız haline gelen inançlardır. Beynin ön lobunda enerji olarak tutulurlar.

Genetik İnanç Düzeyi:

Bu programlar atalarımızdan aktarılır ve bu hayatta genlerimize eklenir. Bu enerjiler fiziksel DNA etrafındaki morfogenetik alanda depolanır. Bu ”bilgi alanı", DNA'nın mekaniğine ne yapacağını söyleyen şeydir. Bu inanç düzeyine beynin epifiz bezindeki ana hücreden erişilebilir.

Geçmiş İnanç Düzeyi:

Bu düzey, geçmiş yaşamlardan, derin genetik bellekten ya da günümüze taşıdığımız kolektif bilinç deneyimlerinden anılarla ilgilidir. Bu anılar aurik alanımızda tutuluyor.

Ruhsal İnanç Düzeyi:

Biz bu seviyedeyiz. Buradaki programlar, kalp çakrasından başlayıp dışa doğru hareket ederek tam varlığımızdan çıkarılıyor.


Bir inanç programı bir veya daha fazla düzeyde veya aynı anda dördünde de bulunabilir. Eğer bir seviyeden çıkarılırsa, diğerlerinde değil, sadece o seviyedeki yerini alacaktır. Bu yüzden onu tüm seviyelerden çıkarmak gerekiyor. Bu aynı zamanda varoluşun tüm düzlemlerinde bir değişiklik yaratır.

Bir programı çektiğinizde, alanınızın üstüne çıkarsınız ve Yaratıcıdan dört seviyede de çekmesini istersiniz. O zaman onun serbest bırakıldığına ve ilahi olanın saflığından yeni bir programın geldiğine şahit olabilirsiniz.

Bir inanç programının ne olduğunu ve kaç seviyede bulunduğunu tanımaya alıştıktan sonra süreç çok daha hızlı hale gelir. İnsan beyni fark ettiğimizden hızlı çalışıyor..THETAHEALING.COM çeviri
8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page