top of page
Ara
  • zehrakilicarslan

EN BUYUK KORKUNUZ NEDİR?

Güncelleme tarihi: 26 Kas 2021

.

Korkular her zaman gelecektedir. Bir kişide zorlayıcı korku, iyileşmelerde, okumalarda ve tezahürlerde bir bloğa neden olabilir. Bazen bir şey için tezahür ettiğimizde korkumuz onu engeller, hatta korktuğumuz şeyi yaratır. Sezgisel yeteneklerimiz hızlanmaya başladığında, tezahür eden duaları kullanan kişi için korku en büyük tehlikedir. Bir insanın en büyük korkusunu gerçeğe dönüştürmesi mümkündür.

Korku, alanımızda kalmamıza neden olur ve iyileşmek ve iyileşmek için yeteneklerimizi engeller. Yedinci Varoluş Düzlemine erişmemizi engelleyen tek şey bu. Bir yandan, bir şeyi tezahür ettirmek istiyorsun, ama korkuların onu engelliyor.

Sezgisel kişi, korku ve nefrete olduğu kadar sevmeye, ışığa, dengeye de güç verseydi, kendini sabote etmek çok az olurdu ya da hiç olmazdı.

Sezgisel kişi, düşüncelerin yaşamları üzerinde ne kadar etkili olabileceğini kabul etmelidir. Korku programları, genler yoluyla veya bir kişinin Geçmiş Seviyeleri yoluyla da aktarılabilir. Enerjileri gerektiği gibi çekin, iptal edin, çözün ve değiştirin. “Korku programlarını”, bir insanın insan olarak işlev görmesi için ihtiyaç duyduğu doğal ”korku" duygusundan ayırmak önemlidir.

Bir kişinin acil durumlarda çalışması gereken doğal bir korku tepkisi vardır. “Korku programını” bu doğal acil müdahaleden ayırmak önemlidir.

Korku programları çok fazla yer kaplar ve aşırı korku olduğunda adrenallerde ve akciğerlerde sorunlar vardır.

En büyük korkulardan biri Tanrı'yı hayal kırıklığına uğratmaktır. Bununla birlikte, çoğu zaman Tanrı için görevimizi bitirmeyeceğimiz korkusu gelir. Ayrıca “Tanrı Benden Nefret Ediyor”, “Tanrı benden döndü” ve “Tanrı'dan korkuyorum" programlarını da test edebilirsiniz.” Bunların hepsi Allah hakkında saptırılmış korkulardır. En büyük korkularınızı serbest bırakırken, iyileşmenizi ve tezahür etmenizi engelleyen blokları serbest bırakırsınız.THETAHELING.COM çeviridir


10 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page