top of page

Sık Sorulan Sorular

EN ÇOK MERAK EDİLENLER

ThetaHealing®seansı ne demek?

ThetaHealing, danışan ve theta uygulayıcısının yüz yüze ya da telefon aracılığıyla gerçekleştirdiği "inanç çalışması" adı verilen bireysel oturumlar şeklinde uygulanır.

Ayrıca Basic DNA seminerini tamamlamış bir uygulayıcı günlük kendi kendine meditasyon ve iç gözlem aracı olarak da kullanılabilir.Buradaki düşünce, bilinçaltında katılımcının öz, genetik, geçmiş ve ruh seviyelerinde bulunabilecek 'inançları' bulup, değiştirebilmesidir.

Amaç, Vianna'nın belirttiği gibi, genel sağlığı ve esenliği iyileştirmektir; "İnanç çalışması, olumsuz düşünce kalıplarını ortadan kaldırıp, olumlu ve yararlı olanlarla değiştirme yeteneği ile bize güç verir

Önce eğitim mi yoksa seans mı almamalıyım?

Bir öncelik  sıralaması  yoktur. ister eğitim alarak kendiniz uygulamayı öğrenin yada seans alarak şifalanın.İsterseniz ikisini birlikte yapın.

 

Online Theta Healing® temel eğitimi ev ortamında, dünyanın her yerinden Zoom üzerinden almak için güncellenmiştir.Seminer zaten kuantum alanda ,zaman mekan kavramının olmadığı bir alanda, yüz yüze eğitimle aynı etkide gerçekleşir.

Bir konun çözülmesi için kaç seans almalıyım?

ThetaHealing tekniği ile kısa sürede bir çok iyileşme  karşılanabilir. İhtiyaç duyulan oturum sayısı, başarmak istediklerine göre kişiden kişiye değişecektir. Çoğu zaman danışanlar bir oturumda bir değişim yaşarlar, ancak bazen konuyla ilgili inanç sistemleri daha karmaşıktır ve arzulanan değişiklikleri elde etmek için birkaç oturumda yapılan daha derin inanç çalışmalarına ihtiyaç duyarlar. Vaktinden önce kaç seansa ihtiyacınız olacağını belirlemek, sorununuza bağlı olan olumsuz bilinçaltı inanç sistemlerine ve ne kadar hızlı bir şekilde olumlu ve güçlendirici olanlara yeniden programlandıklarına bağlı olacaktır.Her konu için seans alabilirsiniz.

ThetaHealing® tekniğini kendim kullanabilir miyim?

ThetaHealing tekniğini öğrenmek çok kolaydır. Temel DNA 3 günlük seminerini tamamladıktan sonra, bir Teta Durumuna nasıl erişeceğiniz ve kendiniz veya başkaları üzerinde nasıl bir uygulama yapabileceğinizi öğrenirsiniz.


DNA aktivasyonu nedir?

DNA Aktivasyonu dna'mızı en yüksek potansiyele uyandırır.

 

ThetaHealing®'i uygulamak için dinimi değiştirmek zorunda mıyım?

Hayır,ThetaHealing® tekniği bir din değildir.Eğer ThetaHealing® bir din olsaydı o zaman herkes için olmazdı. ThetaHealing®, dinleri ne olursa olsun tüm insanlara açıktır. Bütün dinlerden insanlara öğretiyoruz. Her dinin güzel ve harika olduğunu biliyoruz.

ThetaHealing® Uygulayıcısını nasıl seçerim?

 


Çalışmak için rahat olduğunuz birini bulmak çok önemlidir.Çalışmak için en rahat hissettiğiniz birini seçin. Çoğu uygulayıcı sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyar ve birçoğu sizi uygun değilse ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılayabilecek başka bir uygulayıcıya yönlendirir.

ThetaHealing® seansı sırasında ne bekleyebilirim?

Her uygulayıcının kendi tarzı vardır. Genel olarak randevu, uygulayıcının enerjinize bağlanmak için izin istemesiyle başlar. Sonra ne üzerinde çalışmak istediğiniz sorulacak. Ya da, eğer üzerinde çalışmak için belirli bir şey yoksa, “Eğer hayatınızda şu an her şeyi değiştirebilecek olsaydın, bu ne olurdu?”soru sorulabilir
ThetaHealing tekniği çok çeşitli fiziksel ve duygusal sorunları çözmek için kullanılır.

Tipik bir randevu sezgisel tarama, inanç çalışması ve iyileşmeyi içerir. Uygulayıcı muhtemelen değiştirmek istediğiniz alanı tetikleyebilecek hangi inançlara sahip olduğunuzu görmek için size bir kas testi kullanmayı öğretecektir. İzniniz olmadan hiçbir şey değiştirilmez. Ve uygulayıcı, her inanç değişikliği ve yapılan herhangi bir iyileşme için sözlü izninizi istemelidir.

İlk seansıma nasıl hazırlanmalıyım?

Bol bol su için.
Bedenin tamamen nemlendirilmesi önemlidir, bu kas testinizin net ve güçlü olmasını sağlayacaktır.
Çoğu seans sırasında kas testine ihtiyaç duyulacaktır. Oturuma olumlu değişim isteme ve olumlu değişime hazır olma tutumu ve niyetiyle gelmek de önemlidir. Oturum sırasında hangi konuda çalışmak istediğiniz konusunda net olmak önemlidir ve sorununuzun size nasıl hizmet ettiğine veya sorunun sonucu olarak ne öğrendiğinize dair bir fikriniz varsa bu, oturumunuzun hızını hızla hızlandıracaktır

ThetaHealing® oturumu şahsen mi yoksa telefonla mı yapılır?


ThetaHealing® oturumları şahsen veya telefonla / skype-zoom üzerinden yapılabilir. Mesafe bir faktör değildir. Neyi tercih ettiğine bağlı. Dünyanın dört bir yanındaki ThetaHealers® sertifikasına sahibiz ve birçoğu telefon / skype -zoom üzerinden iletişim kuruyor.

Seans  veya seminer ücretinin fiyatı ne kadar?

 Hem şifa talep edenin hemde şifacının alma verme dengesini koruması önemlidir.

Seans için her Oturumun ücreti şifacıya göre  değişiyor. Her uygulayıcı kendi oranlarını belirler.

Seminer ücretleri ise Think®tarafından belirlenir.

Alt taban fiyatın altında verilmesi yasaktır..

Ancak eğitmen masrafları (yol,mekan,yemek,konaklama varsa)üzerine ekleyerek taban fiyatın üzerinde ücret talep edebilir.

Sertifikalı ThetaHealing® Eğitmeni ile hangi seminerlere katılabilirim?
 


Sertifikalı bir Thetahealing Eğitmeni, sertifikalı olduğu Uygulayıcı seminerlerini size öğretebilir. Bazı Eğitmenler 1 uygulayıcı semineri, bazıları ise 14 ders verebilir. Eğitmeninizin size öğretmek üzere sertifikalandırıldığı semineri öğrenmek için bu sitedeki profillerine bakmak isteyeceksiniz. Bir ThetaHealing Eğitmeni ne kadar çok Eğitmen seminerine katılırsa o kadar çok uygulayıcı semineri sunabilecektir.
Bir Eğitmenle bir seminer, başka bir Eğitmenle başka bir seminer alabilirsiniz. Sertifikalı bir ThetaHealing Eğitmeni ile ThetaHealing Uygulama seminerlerinizi aldığınız sürece sertifikanız geçerli olacaktır. Uygulayıcı seminerlerinin listesini görmek için
https://www.thetahealing.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Thetahealing nedir?


ThetaHealing® düşünce ve duaya odaklanan bir tekniktir. ThetaHealing®, gerçek “şifayı " yapan , Her Şeyin Yaratıcısının koşulsuz sevgisine dayanarak, doğal sezgimizi nasıl kullanacağımızı öğretir. Beyin dalgası döngüsünü “Teta” durumunu içerecek şekilde değiştirerek, anlık fiziksel ve duygusal iyileşme yaratan Her Şeyin Yaratıcısını gerçekten bağlanabilececeğinize  ve hayatınızı şifalandırabileceğinize inanıyoruz

Sadece  Temel DNA( Basic dna )seminerine katılmam yeterli olur mu?

Her seminer hayatınızın farklı bir olanını şifalamak üzere dizayn edilmiş mükemmel işleyen bir sistemdir .Sadece Basic  eğitimi almak size işleyişi ve yolunu öğretir,tabi ki emek vererek bu şekilde kendiniz ilerlemeyi seçebilirsiniz ,ancak  kolaylıkla ve eğlence ile ilerlemek için biz davam eden seminerlerle ilerlemenizi tavsiye ederiz. Bazı konularda seminerler size bu konuda destek verecektir.İnançların derinene inme şansınız olacaktır.

Çocuklara seans yapılıyor mu?

Çocuğunuz sorulan sorulara düşünerek cevap verebilecek yaşdaysa tabi ki seans alabilir. çocuklarda sorun gibi görünen şey ebeveynlerini  rahatsız ediyorsa  aslında rahatsız olan ebeveynin şifalanması gereken konuya işaret eder.Çocuklarda sorun yoktur onlar sakladığımız bizim sorunlarımızı bize gösteren öğretmenlerimizdir .Öncelikle ebeveyne ile çalışılması daha sağlıklı ve çözümler sunar.Özellikle küçük çocuklarda,anneye veya anne yoksa  ona bakan ebeveyne çalışmak faydalıdır.

Bu çok eski bir yöntemdir bedeninizin bir bölümü(kol,,parmak gibi )veya bedeninizi tamamen işin içine katarak hakikatı öğrenme bilgi alma yöntemidir.Fiziksel bedenle,ruhani ve zihin arasında bir solucan deliği olarak  anlatıyor Dr.Hawkins.Beden aslında kainatın bilgisine, her canlı gibi bağlı zaten ve siz aklı devre dışı bıraktığı için  kas testiyle hakikate ulaşmanızı sağlıyor.Böylece gerçeklerle yüzleşebiliyor ve onları şifalaya bilmemize yardımcı oluyor.Theta biz bunu inançlarınızı bulduğumuza ve dönüştüğüne emin olmak için kullanırız.Bazen bu inançlar atalardan veya kollektif yaşamlardan bize aktarıldığı için bunlardan haberdar olmamız çok zor,işte bu test bize hakikati veriyor.Hatta sizemi ait yoksa aktarımlamı geldi onuda öğrenebiliyorsunuz.Duygularınızı test ederek o duyguları yönetebiliyorsunuz.

Böyle bir seminer için ayıracak bütçem yok 

ThetaHealing®tekniğinde Kas Testi nedir?

 Kendinize verdiğiniz değer ne kadar ve hayatanızın bedeli ne kadar.Bu öncelikle şifalanması önemli bir konudur.O zaman senin daha fazla ihtiyacın var demek çok doğru olur.Demek ki henüz hayatını nasıl dizayn edeceğini bilmiyorsun.Bolluğu,refahı kendine çekmeyi öğrenmenin tam zamanı.Bu yolculuğa bakış açın nasıl masraf olarak görüyorsan pahallı,kendine geleceğine yatırım olarak bakarsan çok ucuz. 

Benim hayatımda herşey çok yolunda  bu seminere katılmalımıyım?

Hayatında hersey yolundayken aydınlamak talebi çok kıymetli,şanslısın ancak ilerledikçe aslında ileride sorun çıkarabilecek o kadar çok şeyi fark edeceksin ki ,çünkü biz bu dünyaya sıfır kilometre gelmiyoruz,senin DNA'da kayıtlı nesilden nesile aktarılan pek çok kayıt var sen arındıkça senden önceki ve sonraki nesilleri arındırıyorsun.Eğer arınmak ,dönüşmek için direnirsen sorun,problem,hastalık gibi şeylerle dönüşmen için uyarılırsın.Hayatında sorun yokken başlaman oluşabilecek sorunları fark etmeni ve onlarla ilgili düzenleme yapmanı sağlar.Ben başladığımda tek sorunumun sağlık olduğunu sanıyordum,şu an  hala inanç çalışması yapıyorum.Bu bir oyun aslında ,hadi oyana sende.

Benim hiç vaktim yok seminer için önce işlerimi halletmeliyim

Oyalanma ihtiyacındasın demektir, ruhun çağrısına kulak vermek sana iyi gelecektir.Hayatının bir alanında yokluk varsa helede  bu paha biçilemeyen  zamansa, ciddi bir sorunun var demektir.kesinlikle uyanmanın ,dinginleşerek anı yaşamanın vakti gelmiş demektir.

Ben hiç spiritüel biri değilim yada sezgisel bu tekniği
yapabilirmiyim?

Yaradan'ın yarattığı her canlı sezgiseldir ve tekamül eder.Bizden beklenende budur bu tarz eğitimler sana sadece bildiğini hatırlatmak içindir .

İnanç çalışması ne demek?Nasıl yapılır?
 

İnanç çalışması Thetahealing®tekniğinin temeli diyebiliriz.İlk eğitimde kas testi kullanarak sizin potansiyelinizi ortaya çıkarmanızı engelleyen inançları nasıl  bulacağınız ve nasıl faydalıyla değiştirebileceğiniz öğretilir.İkinci eğitimde ise bu derinleşir ve derin kazıda artık kazma tekniğini kullanarak ustalaşırsanız.Size hizmet etmeyen inançlar temizlendikçe arınır hayatınıza konfor,refah,huzur getirebilirsiniz.İlerledikçe her eğitimin konusuna göre ilahi kanallıkla gelmiş olan inançlar eğitimlerde size  kas testi yaptırılarak, o konuda  sahip olduğunuz tüm olumsuz inançlar tespit edilir.Ve o inançlar için seans yapılarak şifalanmanız gerçekleşir.Ne kadar çok inanç çalışması o kadar  çok erdem demektir.

Bu varoluşta bulunma amacımız,erdemlerimizi geliştirmek bu bizi evrimleştirirken bir yandanda yeteneklerimizi kullanabilme hakkını veriyor.Thetahealing'de bu kadar üzerinde durma sebebimiz,sana hatırlatılan yetenekleri daha etkili kullanarak,ilahi olanla aradaki perdelerin aralanmasını sağlayabilmen.Yani bu bizi daha iyi bir birey yaparken aynı zamanda daha fazla tekamül etmiş ve Yaradan'la bağlantımızı güçlendirmiş oluyoruzErdemler arttıkça özümüze yolculuk kolaylaşıp,idrak seviyemiz artıyor.

Erdemlerimi geliştirmem Thetahealing® için neden bu kadar önemli?
 

Ben fazla analitik düşünüyorum bunlara inanmakta güçlük çekiyorum.
 

Biz zaten kalbimizin içinde kayıtlı olan  bilgileri birbirimize  hatırlatırız.

Hatırlatma esnasında gerçekten orada olan bilgiyi alır.

O frekansla eşleşemiyorsanız eğer sürekli sorguluyorsanız oyalanma ihtiyacınızdasın demektir.Bir daha bakıp mesajları almaya niyet edebilirsiniz.

Benzer frekansla titreştiğinizde zaten hatırlayacaksınız.

Kalbiniz bu bilgileri zaten biliyor hatırlamak istiyor

.Bu noktada frekansınısı yükseltecek şeyler iyi gelebilir.

Başlangıç eğitimi olan temel dna da bu gerçekleşiyor bu seminerde

Frekansınız yükseliyor böylece bilgileri kolaylıkla hatırlıyorsunuz.

Thetahealing®bilim ve yasalarla desteklidir..Bilim harikadır,kuantum fizikde bilimdir.yaradan'ın yarattığı herseye matematikle ifade edilir ve hiç hata ve tesadüf yoktur.Tesla,Einstein,Farabi,İbni-sina,Da-vinci,pisagor,sokrates...ve daha pek çok bilim adamı bize bunları anlatmaya çalıştı ama o zamanlar bunları herkezin öğrenmesi uygun değildi,gizliydi.Bu bilgiler artık tüm insanlığa açıklanıyor,çünkü Dünya değişiyor ve bizim ayak uydurmamız gerekiyor.Bildiklerinden öte olduğunda, yeniye yer açtığında bu gerçekleri sende kabul edebilirsin.Yeniye bir şans vermenin zararı olmaz.

Sosyal medya üzerinden yapılan his yüklemesi işe yarar mı?
 

 

Evet dediğiniz anda hücrelere yüklenir.kuantum alanda zaman mekan yoktur.İsterseniz instegram'dan Vianna Stibal'ı takip edebilirsiniz orda kendiside his yüklemeleri yapmaktadır.https://www.instagram.com/thetahealingbyvianna/?utm_medium=copy_link

Burs alabilir miyim?
 

Evet,ihtiyacınız olduğunda benimle iletişime geçerek sadece benim verdiğim seminerler için burs talebinde bulunabilirsiniz.Ayrıca eğitmen olmak istediğinizde katılmak istediğiniz her eğitmenlik eğitimi öncesi ThetaHealing resmi sitesi üzerinden burs başvurusu yapabilirsiniz.

bottom of page