top of page

Acerca de

Image by ANIRUDH

ThetaHealing® nasıl iyileştirir?

“ Beyin dalgası döngüsünü ”Teta" durumunu içerecek şekilde değiştirerek,

anlık fiziksel ve duygusal refah yaratan Her Şeyin Yaratıcısının aracılığıyla ThetaHealing® Tekniği ile sezgisel yeteneklerinizi fark ederek fiziksel ve duygusal refahınızı  sağlayabilirsiniz.

ThetaHealing®kendinizi, atalarınızı ,ailenizi ,geçmişinizi daha yüksek bir farkındalıkla anlamanızı sağlayarak ,hem sizin hemde sizden sonraki ve önceki nesilleri şifalamanıza rehber olacak ,çok kapsamlı bir tekniktir.

Geçmişi şifalayarak ve gelecek endişelerinden özgürleşerek,yeni hedefler koymanızı sağlayacaktır.

Bu süreç sizin hayatdan tat almanıza yardım ederek, AN da kalmanıza katkı sağlayacaktır.

Bu teknik, sizin  mutlu olmanızı,,ilerlemenizi ,güvende hissetmenizi,sevgiyi hissetmenizi engelleyen tüm blokajları fark ederek, onlardan özgürleşmenizi sağlar.

Siz arındıkça,öfke,kızgınlık,kırkınlık,pişmanlık,kin gibi ,sizin enerji alanınızda büyük yer kaplayan duygulardan özgürleşir,olaylar ve sorunlar karşısında hayatınızı nasıl yöneteceğinizi öğrenirsiniz.

Eş  zamanlı olarak erdemleriniz artacağı için meşhur çekim yasasınıda çok daha etkili kullanabilir ve istediklerinizi hayatınıza çekebilirsiniz.

Felsefemiz, başkalarına sevginin saf özüyle daha iyi bir hayata nasıl ulaşacaklarını hatırlatmaktır.,

 Bu teknik, zihnimizde, bedenimizde ve ruhumuzda uyum sağlamaya yardımcı olmak için Yaratıcı ile çalışmamızı sağlar.

 

 

Teta İyileşmesi, 1995 yılında Vianna Stibal tarafından bir bacak tümöründen kişisel iyileşme yolculuğu sırasında yaratılan önemli bir iyileşme yöntemidir.

Bu yöntem bir dine özgü olmayan bir meditasyon tekniği ve manevi bir felsefedir.

Bu eğitim beden, zihin ve ruh içindir ve kişiye sınırlayıcı inançlardan kurtulma ve dua ve meditasyon yoluyla olumlu düşüncelerle dolu bir yaşam sürdürme yeteneği verir.

NASIL ÇALIŞIYOR?

Eğer tekniği biliyorsanız kendi kendinize her konuya çalışabilirsiniz.Özellikle ilk üç eğitim bu tekniğin kavranmasına ve kişinin bu teknikte yetkin olmasına odaklanmıştır.

Derin teta beyin dalgalarının gücünü kullanan bir uygulayıcı,kendisine veya danışanın adına bir iyileşmeyi başlatmak için Tanrı, Evren, Kaynak Enerji olan Her Şeyin Yaratıcısıyla hizalanır ve bağlanır.  

Uygulayıcı  kendi inancının daha yüksek bir ruhsal gücü ile bağlantı kurmak için meditasyon tekniğini kullanır ve istenen  değişimi gözlemler.

Yaratıcı,  şifayı doğrudan şifayı talep edenin  enerjisi üzerinde gerçekleştirirken, uygulayıcı konumunda bulunan kişi dönüşüme tanık olur.

Bu öğretinin amacı beyninizi teta olarak bilinen derin bir duruma getirmek

ve onun aracılığıyla Yaratıcı ile olan bağlantıyı yenilemektir, bu da zihinsel, fiziksel ve duygusal değişimleri nasıl kolaylaştıracağınızı öğrenmenizi sağlayacaktır.

Dahası, size kendi gerçekliğinizi nasıl inşa edeceğinizi

ve hayatınızda olan her şeyin bir amaç ile nasıl olduğunu gösterir.

        Gevşemenize ve Hayatta İlerlemenize Yardımcı olur.

 

POTANSİYELİNİZE ULAŞMAK

 Sizi geride tutan ve ilerlemenizi engelleyen  Sınırlayıcı İnançları Serbest Bırakın.

ThetaHealing® tekniği sınırlarınızı aşmanız için size yol gösterir.

Bu size kim olduğunuz ve neler yapabileceğiniz ya da yapamayacağınız hakkında kendinize söylediğiniz bahaneler ve yalanlarla yüz yüze gelme ve onların arkasında saklanan gerçeği görme fırsatı verir.

Örüntünün bir dersi gerçekleşir ve kendinizi ve dahil olan başkalarını serbest bırakıp affettiğinizde kolaylıkla ilerleyerek sahip olduğunuz mutlak güçü elde edip gerçek potansiyele ulaşmanızın önündeki engeller kalkmış olur.

TEKRAR DÖNGÜSÜ

Kendinizi aynı kalıpları tekrar tekrar tekrarlarken buluyor musunuz

ve bunun üstesinden nasıl geleceğinizi ya da döngüyü nasıl kıracağınızı anlayamıyor musunuz?

Taşındığınızda bile aynı karakterler sizi takip ediyor mu?

Bir sebebi var! Onlardan bir şeyler öğreniyor olman gerekiyordu

          “Programlamanızın" çoğu hayatınızın ilk 0-7 yılında gerçekleşir.

Büyüdüğünüz koşullar ne olursa olsun, ailenizden ve çevrenizden öğrendiğiniz inançlar ve yaşam biçimleri ne olursa olsun, nasıl yaşadığınızı ve nasıl tepki verdiğinizi veya hayata ve içindeki karakterlere nasıl tepki verdiğinizi dikte eden arka planda çalışan bilinçaltı programlama haline gelir.

Bu inançlar sınırlayıcıysa, daha sonraki yaşamınızda yeni varlık biçimlerine genişlemek istediğinizde çatışmaya neden olabilirler.

Kendinizi “neden bu her zaman başıma geliyor" diye sorarken bulursanız, sahnelerin arkasında hangi programların çalıştığını bulmak ve bunları bir kez ve herkes için değiştirmek, böylece dersi öğrenebilmeniz, bu kalıbı kırabilmeniz ve daha kolay ve sevinçle ilerleyebilmeniz hayat değiştirici olacaktır

ThetaHealing® tekniği, kişinin konunun kalıplarını ve özünü görmesine

rehberlik eder, ama daha da önemlisi, ruhlarının deneyime sahip olarak öğrenmeye çalıştığı şeyi bir danışan deneyimin hangi amaca sahip olduğunu, onlara ne öğrettiğini ve onları nasıl daha iyi bir insan yaptığını gördüğünde, “ders" sona erer.

Enerji daha yüksek bir titreşime kaydırılır, böylece yeni bir geri besleme döngüsü ve danışanın daha kolay ve sevinçle ilerleyebilmesi sağlanır.

Başka bir deyişle, döngü sonsuza dek bozulmuştur çünkü inanç sistemi bilinçaltı düzeyde kalıcı olarak değiştirilmiştir.

 

HASTALIKLAR VE RAHATSIZLIKLAR

 

ThetaHealing®, karşılaşabileceğiniz sağlık sorunlarının gerçek kökenini anlamanıza yardımcı olabilir. Enerjik bir vücut taraması yaparak, ThetaHealing® uygulayıcınız vücudunuzda neler olup bittiğini görebilir ve buna neden olan olumsuz duyguları, duyguları ve inançları öğrenebilir. ThetaHealing® ayrıca tüm varlığınıza yeniden enerji vererek canlılığınızı geri kazandırabilir.

                Fiziksel Hastalıkları ve Bozuklukları Doğal Olarak iyileştirin.

Çözülmemiş olumsuz duygular vücudunuzda fiziksel hastalık ve bozukluk olarak kendini gösterir.

Tanrı'nın iradesi sayesinde, Yaratıcı, Kaynak, Evren,

hem iç hem de dış bedenin fiziksel hastalıkları ve bozuklukları, danışanın inançlarının izin verdiği ölçüde, tam bir sağlıklı yaşam için iyileştirilebilir.

 

ThetaHealing®, kronik ağrıyı vücuttan atma, sinir sistemini sakinleştirme, iyileşme süresini önemli ölçüde hızlandırma ve kırık kemiklerden zihinsel sağlık koşullarına kadar her şeyi iyileştirme gücüne sahiptir.

Doğal halimiz olan refahı ve canlılığı teşvik etmek ve geliştirmek için vücudun her organına, dokusuna ve sistemine uygulanabilir.

Esasen, ThetaHealing® süreci zihin ve bedenin Yaratıcı'dan şifa enerjisi almaya açık olmasını sağlar, böylece beden kendini En Yüksek ve en iyi şekilde onarabilir.

Hastalık ya da sorun her zaman ondan öğrenilecek bir ders ya da erdem taşır. 

Ancak unutulmamalı ki ;ThetaHealing®, geleneksel tıbbın tamamlayıcısıdır, bir doktorun yerine geçmez.

 

​TRAVMALAR

Birçoğumuz çocuklukta travmatik olaylar yaşadık.

Bunlar, “unutmak” ve devam etmek için “gömmüş” olabileceğiniz, sizinle sıkışmış acı verici deneyimlerdir.

Ama gerçekten onlar unutulmadı. Duygusal enerji hala zihninizde ve bedeninizde yaşıyor ve özel, gizli bir oturum sırasında nihayet ele alınana, sevgiyle kabul edilene ve serbest bırakılana kadar sıklıkla hastalık  ve rahatsızlığa dönüşüyor.

Bu deneyimin size öğretti erdem için şükran duyarak kabule geçince deneyimi serbest bırakın.

Kendinize karşı olabildiğince dürüst olmak güvenlidir ve sizin yararınızadır. Kendinizi Yaradan 'a teslim edersiniz, daha iyi hissedeceksiniz.

Travma ve daha spesifik olarak, travmatize edici deneyimin duyguları vücutta, katmanlar ve katmanlar altında, bir soğan gibi tutulur.

Bir dizi nazik seansla danışanlar, tüm bunların altında yatan gerçeği görmeye hazır olana kadar, bu kadar uzun süre taşıdıkları acıyı katman katman bırakabilirler.

Travmalar bu teknikle iyileştiğinde, kişi tamamen olayın etkisinden uzaklaşıp

yeni, daha güçlendirici bir gerçekliğe kayabilir.

Bir seans sırasında ortaya çıkan herhangi bir duygusal travmanın fiziksel beden üzerinde de olumlu bir etkisi vardır.

Kişi bedeninde ve zihninde daha iyi hissetmeye başlayacaktır. 

 

 

KORKULAR

 

Korkuya sahip olmanın her zaman  faydası vardır, yoksa onu alanımızda  tutmazdık.

Thetahealing®'in amacı, korkunun size ne öğretmeye çalıştığını görmektir, böylece ondan özgür olabilirsiniz.

Artık size hizmet etmediğini gördüğünüzde, korkuyu serbest bırakmak ve onu yeni, cesaret verici bir inançla değiştirmek kolaydır.

Daha yüksek bir bakış açısıyla, korkuların yerini, vücudunuzda korkudan çok daha hafif olan sevgi ve anlayış alır.

 

DUYGUSAL  YÜKLER

ThetaHealing®, en yüksek amacınıza hizmet etmeyen olumsuz duyguları serbest bırakmanıza yardımcı olabilir. Derin olumsuz duygusal sorunları anında çözmek, hayatınızı değiştirecek gerçekten şaşırtıcı bir deneyimdir. Derinden tutulan olumsuz duygular size duygusal ve bazen fiziksel acıya neden olur. Kök nedenlere erişmek ve bunları değiştirmek, dikkate değer etkilerle çözüm getirecektir.

Kızgınlık, pişmanlık, reddedilme, suçluluk, utanç, suçlama, korku, değersizlik, yalnızlık, öfke, üzüntü, keder, yargılama, depresyon, endişe veya sizi “kötü” hissettiren herhangi bir duygu tipik olarak “duygusal bagaj” olarak bilinir. ThetaHealing®, doldurduğunuz ve bu kadar uzun süre taşıdığınız ağır duyguları serbest bırakmanıza yardımcı olabilir.

Elbette hepsini bir kerede serbest bırakmazsınız, aksine onları bağladığınız çeşitli deneyimlere göre birer birer serbest bırakırsınız.

Bu süreçte birçok katman var, ancak her katmandan özgürleşmek size ilerlemek için daha fazla rahatlama ve huzur verir.

 

GELECEK HEDEFİ OLUŞTURMAK 

Hayattan daha fazlasını mı arıyorsun? Uzakta senin için inanılmaz bir şey varmış gibi hissediyor musun, ama ne olduğunu ya da sahip olup olamayacağını tam olarak anlayamıyor musun?

 ThetaHealing®  noktaları birleştirmenize, yolunuzu bulmanıza ve yeni gerçekliğiniz olmasını engelleyen herhangi bir direnci serbest bırakmanıza yardımcı olabilir.

Hayallerinizin gerçekleşmesiyle ilgili korkularınıza veya değersizliklerinize elveda deyin.

ThetaHealing®, hayatınızın herhangi bir alanını daha iyiye kaydırmanıza yardımcı olur.

Eğer geleceğe dair hedef belirleyemirsanız geçmişe ait çözülmesi gereken konular var demektir.

             

BOLLUK

Bugün dünyada finans ve para ile ilgili olumsuz inançlar yaygındır.

Parayla daha sağlıklı bir ilişki geliştirin ve bolluğun hayatınızı nasıl doldurduğunu izleyin. ThetaHealing®, gerçek servetin gerçekte ne olduğuna dair inanç sisteminizi açmaya yardımcı olur ve nasıl ilerleyeceğinize dair yeni araçlar sunar.

                                                     

 

                                                                 

 

KARİYER

 

ThetaHealing®, kariyerinizdeki yeteneklerinizi geliştirmenize izin verir ve hatta bir kavşaktaysanız hangi kariyer yolunu izleyeceğinizi bile gösterebilir. Yine, olumsuz inançlar, duygular ve programlar sizi çok sıkışmış hissetmenize neden olabilir. ThetaHealing® bu “sıkışmış” duyguların temizlenmesine yardımcı olur ve Yaratıcının size verdiği hediyeleri kullanma dürtüsünü, enerjisini ve coşkusunu size geri verir. 

                                                     

                                                     

EV-AİLE

 

Yetiştirme veya çocukluk deneyimlerinizin bir sonucu olarak çok kopuk ve desteklenmdiğinizi hissediyorsanız ThetaHealing® size sağlıklı bir eve ve bir ailenin sevgisine ve desteğine sahip olmanın nasıl bir his olduğunu gerçekten bilme olanağı sunarak kendinizi canlı ve desteklenmiş hissetmenize yardımcı olur. 

 

 

                                                           

BENLİK

 

Neredeyse herkes yolculuklarında kendilerini yetersiz hissetmelerine neden olabilecek aksilikler yaşayacaktır. ThetaHealing®, kök nedenini bularak ve onu olumlu duygular, güven ve tekrar parlayabilme yeteneği ile değiştirerek düşük özgüven ve benlik saygısı eksikliği gibi alanlarda size yardımcı olacaktır.

 

 

                                                 

DEĞİŞİKLİK YAPMA

 

Bilinçaltı zihniniz, onu beslediğiniz tüm ifadeleri kabul eder. Onları sorgulamaz: sadece ifadelere göre hemen harekete geçmeye başlar. Bu nedenle, aslında olumsuz duyguları veya düşünce kalıplarını serbest bırakmak ve bilinçaltınıza olumlu olanları aşılamak nispeten basit bir teta durumundadır. İşte bu yüzden ThetaHealing® aracılığıyla bilinçaltına erişmenin bu kadar güçlü bir etkisi olabilir. Bilinçli zihni atlayarak, arzu edilen olumlamaları, ifadeleri ve inançları doğrudan bilinçaltınıza ekleyebilirsiniz. Yani gerçek kalıcı değişimin imkansız olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün!

             

 

                                                   

YARATICILIK

 

ThetaHealing®, yaratıcı ifadenizde karşılaşabileceğiniz blokları ve engelleri temizler.

Derin bir iyileşmenin gerçekleşmesine izin vererek, içinizde sınırsız yaratıcı enerji akacak ve herkesin görmesi ve deneyimlemesi için dışa doğru yansıtacak, böylece yazınızı, oyunculuğunuzu, şarkı söylemenizi, dans etmenizi, resminizi, çiziminizi, şiirinizi, fotoğrafçılığınızı ve diğer tüm yaratıcı ifade alanlarınızı geliştireceksiniz.

 

                                                                 

İLİŞKİLER

 

ThetaHealing®, içinde uyum bulmanızı ve böylece başkalarıyla uyum bulmanızı sağlar. İçinizdeki sorunları, olumsuz inançları ve duyguları çözerek, ilişkilerinizin kendinizle ve Yaratıcınızla olan yeni ilişkinizi yansıtan yeni seviyelere ulaştığını göreceksiniz.

 

 

    EĞLENCE

 

Hayat dengeyle ilgilidir ve eğer eğlenmiyorsan, tam olarak yaşamıyorsun demektir. ThetaHealing®, herhangi bir sorunun kalbine ulaşmanızı ve çözmenizi sağlar, size hayatı sevmenizi ve harika hissetmenizi sağlayacak şifa ve ilham getirir.

 

                                           

RUHSAL GELİŞİM

 

ThetaHealing®, Her Şeyin Yaratıcısı ile açık ve doğrudan bir iletişime izin vererek ruhsal yolculuğunuzu olumlu yönde geliştirebilir. Bu ruhsal gelişiminizi artıracaktır. Tanrı ile olan ilişkinizle ilgili olumsuz inançlar çözülebilir ve Her Şeyin Yaratıcısı ile saf bir bağlantı ile değiştirilebilir.

.

 

 

 

"Beyniniz akıllı. Her türlü şeyi yapmak için eğitilebilir. İyileşirken beynini eğitiriz. Beynini, ruhunun zaten nasıl yapılacağını bildiği bir şeyi hatırlaması için eğitiyoruz.”

Vianna Stibal

 

 

Sizin için Doğru Seçim ThetaHealing® mi?

 

 Kendiniz için inşa ettiğiniz duvarları kaldırabilir, dünyayı iyileştirebilir, hayvanlara ve bitkilere yardım edebilir, korkularınızdan ve fobilerinizden kurtulabilir, sizi tutan eski travmaları serbest bırakabilir ve size hizmet etmeyen kendi kendine empoze edilen korkuları temizleyebilirsiniz. 

 

ThetaHealing® yalnız, hasta, yorgunsanız, başkalarına yardım etme ihtiyacı hissediyorsanız, gezegeni iyileştirme arzunuz varsa, cevaplara ihtiyacınız varsa veya Tüm Bunların bir parçası olma hakkınızı talep etmek istiyorsanız yardımcı olabilir.

Varoluştaki her şeyi birbirine bağlayan ve birbirine bağlayan ilahi ruha bağlanmak size hitap ediyorsa ya da gerçekleşmeyi ve sonuçları seviyorsanız, ThetaHealing® tam da ihtiyacınız olan şey olabilir.

Bu tekniğin sunduğu avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinerek,

bunun sizin için doğru seçenek olup olmadığını kolayca belirleyebilirsiniz.

Bir göz atalım :

 

Yaratıcı potansiyelinizi ortaya çıkarır

Korkulara ve fobilere son verir

Sizi bağımlılıklardan   Bağımlılığı

ve alışkanlıklardan kurtarır

Ruhsal bağlantınızı daha da derinleştirir

Kişisel özgürlüğe ulaşmanıza yardımcı olur

Daha sağlıklı ve iyi hissetmenizi sağlar 

Fiziksel hastalıkları iyileştirir

Kalp Sorunları - üzüntü, acı, öfke, kırık kalp. kayıp

Duygusal sorunları ve travmayı tedavi eder

Daha emin olmada yardımcı olur

Hayallerinizi ve hedeflerinizi gösterir

Size uyumlu ilişkilerin nasıl geliştirileceğini öğretir

Ruh eşini nasıl bulacağını gösterir

Deha Potansiyelinizin Kilidini Açar

Mükemmel kariyerinizi ortaya çıkarır

Bolluk ve zenginlik yaratır

EN ÇOK TALEP EDİLEN KONULAR

 • Travma 

 • Mutsuzluk 

 • Endişe

Bağımlılıklar, Alerjiler, Öfke Yönetimi, Kaygı 

 • Bağlılık Fobisi, Güven Sorunları 

 • Depresyon,

 • Uyuşturucu Bağımlılığı 

 • Duygusal Sorunlar 

 • Endişe 

 • Suçluluk, Keder 

 • Sağlık Sorunları, Kalp Sorunları - üzüntü, acı, öfke, kırık kalp. kayıp 

 • Kıskançlık 

 • Yalnızlık 

 • Motivasyon 

 • Olumsuz Duygu ve Düşünceler

 • Takıntılılar 

 • Panik Atak, Kişisel Gelişim, Fobiler

 • Reddetme 

 • özgüven, Stres, Cinsel Sorunlar, Utanç, Utangaçlık, Sahne Korkusu 

  

Bu teknikte harika olan şey, hayatınızı istediğiniz gibi yapma gücü vermesidir.

Günümüzde dünyada, giderek daha fazla insan uyandıkça ve bilinçlerini yükselttikçe, pek çok iyileştirme yönteminin var olması harika.

Enerji şifası yüzyıllardır kullanılıyor, ancak  şimdi faydalarını kendimiz benimsemeye daha açığız.

ThetaHealing® tekniği, ortaya çıkan ve milyonlarca insanın hayatını değiştiren böyle bir yöntemdir.

ThetaHealing®,danışanlara anlık yaşam dönüşümleri sunmak için bilim, meditasyon, psikoloji ve maneviyatı birleştirmesi anlamında enerji iyileşmesine yönelik çok disiplinli bir yaklaşımdır..

Bu teknik, daha iyi bir değişim yaşamak istediğiniz yaşamdaki herhangi bir deneyime veya alana uygulanabilir.

 

 

 

 

 

 

 

.


 

 

 

 

bottom of page