top of page
Çeşitli Açık Kitaplar

Spiritüel kitap önerileri

Evimizden televizyonu kaldıralı 17 yıl kadar oldu.Bu hayatımızda aldığımız en iyi kararlardan biriydi.Bu durum bize gerçek ve faydaları bilgileri bulabileceğimiz kitapları okumak için daha fazla zaman kalması demekti.Bu durum  ayrıca haberler,reklamlar bizi endişeye sevk edecek olumsuz içeriklerden korunmamızı sağladı.

Burada okuduğum  kitaplara yer verdim.

Sadece okumanız değil, kalbinize yatanı,faydalı olanı hayatınızda  uygulayabilmeniz dileğiyle..... 

IMG_EC32B2E51F27-1_edited_edited.png

DÜŞÜNCE GÜCÜYLE TEDAVİ
LOUİSE HAY

Bir başucu kitabıdır.Basit,yalın bir dille yazılmış harika tavsiyelerle,küçük dokunuşlarla hayatınıza çok büyük  katkı sağlayacak bir kitaptır.Bugün bir çok şifa tekniğinede referans olmuş öğretiler içerir.Okumanız gereken ilk kitap diyebiliriz.

SPİRİTÜEL YASALAR
DIANA COOPER

 

Dünyadaki yaşamı yöneten 36 Manevi Yasayı açıkça ve basit bir şekilde ortaya ortaya koyan bir kitap.Hikayeler ve metaforlarla canlı bir şekilde resmedilen, refah, başarı, şükran ve arınmanın nasıl sağlanacağını gösteriyor. Oyunun kurallarını anlamıyorsanız, üst ligde oynayamazsınız diyerek, Yaşam Yasalarını anlayana kadar mutlu, sağlıklı ve başarılı olamazsınız diyor kitap tanıtımı.Bu kitap, hayata hakim olmak için harika bir başucu kitabıdır. Üst düzeyde uygulandığında,huzurlu bir hayat için rehberlik edecektir.

IMG_E5D9FCB291D1-1_edited.jpg

DÖRT ANTLAŞMA
DON MIGUEL RUIZ

 

 Kişisel Özgürlük için Pratik Bir Rehber

Don Miguel Ruiz,atalarından öğrendikleriyl, bizi neşeden mahrum eden ve gereksiz acılar yaratan kendi kendini sınırlayan inançların kaynağını ortaya koyuyor. Eski Toltek bilgeliğine dayanan Bu Dört Anlaşma, hayatımızı hızla yeni bir özgürlük, gerçek mutluluk ve sevgi deneyimine dönüştürebilecek güçlü bir davranış kuralları sunuyor

IMG_F478901B96AB-1.jpeg

SENİNLE BAŞLAMADI
MARK  WOLYNN

Biz Thetahealing®tekniğini öğretirken bu konuya bol bol değiniyor kolaylıkla ata inançlarından nasıl özgürleşebileceğinizi anlatıyoruz.Tabi ki bunu pek çok yolla yapabilirsiniz bu kitapta işte bu yüzden çok kıymetli farkındalıklar yaratan bir kitap.Bilimsel araştırmalarla açıklarken size sunacağı açılımlar bile şifalanmanıza yardımcı olaca.Ebeveynlerimizin, büyükanne ve büyükbabalarımızın ve hatta büyük büyükanne ve büyükbabalarımızın travmalarının açıklanamayan depresyon, endişe, korku, fobiler, takıntılı düşünceler ve fiziksel belirtilerin hayatımıza etkileri bu kitapta yer alıyor.

 

En son epigenetik araştırmaları — travmatik anıların DNA'daki kimyasal değişikliklerle nasıl aktarıldığını — ve sinirbilim ve dil bilimindeki en son gelişmeleri belgelemek, Sizinle Başlamadı, kalıtsal aile kalıplarını kırmak için erişilebilir ve pragmatik bir rehberdir

IMG_AE1105AA3EA8-1.jpeg

Kendini keşfetme ve aydınlanma üzerine yazılmış sürükleyici bir Macera romanı. James Redfield'ın 1993 yılında yazdığı ve birçok eski Doğu geleneğine ve Yeni Çağ maneviyatına dayanan çeşitli psikolojik ve manevi fikirleri tartışan bir romandır. Ana karakter, Peru'daki eski bir el yazmasında bir dizi dokuz manevi kavrayışı bulmak ve anlamak için bir yolculuğa çıkar. Kitap, anlatıcının hayatının geçiş döneminden geçerken ruhsal uyanışının birinci şahıs anlatımıdır.Ben bu kitabı çok sevdim ,kitap sonrası filminide seyrederek kafanızda bir özet geçebilirsiniz.

IMG_3636C0C49617-1_edited.jpg

DOKUZ KEHANET
JAMES REDFIELD

Dr.Hawkins'in İnsan bilincinin seviyeleri üzerine yapmış olduğu araştırmanın(doktora tezi) kitaplaştırılmış halidir aslında.Duygularımızın bilinç düzeyinde karşılığı nedir sorularının cevapları bu bu kitapda.Evrendeki herşey titreşim ve bir  frekansa sahip peki hergün kullandığımız duyguların titreşimleri nedir?Bunları bilmek kendinizi anlamanıza,yolculugunuza katkıda bulunacaktır.Sahip olduğunuz size hizmet etmeyen duyguları biz Thetahealing®dekitaptada anlatılan  kas testiyle bulup dönüştürebileceğinizi size öğretiyoruz.Bu kitap bu konuda size duyguların önemini,hayatınızı nasıl yönettiğini anlayıp dönüştürmeniz için harika bir rehber.

GÜCE KARŞI KUVVET
Dr.David R.Hawkins

IMG_8ABD38D7BB8C-1_edited.jpg

GÜCE KARŞI KUVVET
Dr.DAVID R.HAWKINS

IMG_46C3F921DDA4-1_edited.jpg

Fizik ötesine bakış açınızı değiştirecek bir eser.Dışardaki gücün peşinden koşan insanlıktan,mutlak gücünü arayan insanlığa doğru tekamül yolculuğunda harika bir rehber.

MUTLAK GÜCÜN YOLU
GARY ZUKAV

HAYATINIZIN AMACI
DAN MILLMAN

Dingin savaşcı filminde Dan Millman 'ın yolculuğa çıkış hikayesini seyretmiş olabilirsiniz.Bu kitabı yazma amacıda doğum tarihinizle yapacağınız bir hesaplama ile hayat amacınızı hatırlamanıza yardım etmek.Ben bu kitabı kullanmayı seviyorum bir rehber niteliğinde.Evde olmasında fayda var tavsiye ederim. 

IMG_FB49F9D02F5F-1_edited.jpg

KRYON

Yazar Lee Carrol için Krayon, Dünya dışı evrensel yönetim mekanizmasından gelen bir ruhsal varlıktır diyor.Ben bütün kitaplarını okudum ve şunu diyebilirimki kafamda uçuşan pek çok sorunun cevabını buldum.Bütün Kitapları sevgi dolu mesajlardan oluşuyor.

IMG_ED69E62B5270-1_edited.jpg

RUHSAL BÜYÜME
SANARA ROMAN

IMG_F3EE792DDAFB-1_edited.jpg

Bir ruhsal rehber olan Orin 'in sunduğu öğreti binlerce insanın  ruhsal gelişimini hızlandırmasına,hayatını daha büyük sevinç.,uyum ve sevgiyle yaşamasına yardımcı olmuş bir kitap.Benimde en sevdiklerimden

RUHUN PUSULASI
LYNN A.ROBİNSON

Sezgilerinizi açığa çıkarmanız için harika bir rehber. 52 bölüme ayrılmış olmasıda okumayı kolaylaştırıyor.Her konunun sonunda sezgilerinizi arttıracak alıştırmalar da içeriyor.

IMG_B5194BDCF008-1_edited.jpg

TANRI İLE SOHBET serisi
NEALE DONALD WALSCH

Herşeyini kaybettiği anda İlahi olana bağlanarak farkındalığını bambaşka bir yere taşıyarak bugün ruhsal rehber olarak yol göstermekte.2 ciltten oluşuyor  filmini seyretmek isterseniz

 kitabı okuduktan sonra seyretmenizi tavsiye ederim.

IMG_7B42E7F28597-1_edited.jpg

BİLİNÇALTININ GÜCÜ
JOSEPH MURPHY

Bilinçaltının inanılmaz gücünü anlatan aslında herseyini emek verdiğinizde  ne kadar kolay oldağunu anlatan bir kitap.Kendini tanıma yolunda olan herkezin okuması gerektiğini düşünüyorum.

IMG_6EEC7812FA2C-1_edited.jpg

%100 DÜŞÜNCE GÜCÜ
JACK ENSIGN ADDINGTON

Bugün nerdeyse her sahafta 10-20 tl bulabileceğiniz bir kitap olması bana  göre ne kadar çok okunduğunu gösteriyor bende yıllar önce okumuştum ama yeni farkındalığımla tekrar okuduğumda hiç uygulayamadığımı anladım eğer sizde okuduysanız farklı bir bakış açısıyla tekrar okumanızı öneririm.Herşey zihinde  başlar diye birde alıştırma kitabı var,ben ilk kitabın yeterli olduğunu düşünüyorum.

IMG_7E2514040BD0-1 2_edited.jpg

POSİTİF GÜCÜN BÜYÜSÜ
LOISE L.HAY

Spiritüel yolculuğa çıkan güzel ruhlara rehberlik yapan bu harika insanın bütün kitapları harikadır hepsini okumanızı öneririm.Bizim evin başucu kitaplarındandır.

IMG_E0DE2B7949DB-1_edited.jpg

FREKANS
PENNEY PEIRCE

Kainatdaki her varlık bir enerjidir aslında,herşey titreşir herseyin  frekansı vardır.Bu kitapta frekansınızın farkına vararak onu nasıl yükselteceğimize dair rehberlik yapan güzel bir kitap.

IMG_021C5D9AFCB9-1_edited.jpg

TEKRAR BAĞLANTI
ERIC PEARL


 

IMG_3F5873D8197D-1_edited.jpg

Enerji şifasına başlama yolculuğunu anlatarak bize rehberlik yapan Eric Pearl, bu kitapta bu enerjileri kullananın aslında hiçde zor olmadığını gösteriyor bize.

IMG_37D0B6B4A8B4-1_edited.jpg

Bu kitap evrendeki her şeyin birbiriyle titreşimler halinde olduğunu anlamamıza yardımcı oluyor .Düşünce gücümüzle maddeye nasıl etki edebileceğimizi anlatıyor .Bizim titreşimimizle uyumlu olan her şeyi kendimize nasıl  çektiğimiz üzerinde dururken,sahip olduğumuz inançların hayatımıza etkisini anlatarak,düşünce gücümüzle yeni bir geleceği nasıl yaratabileceğimiz konusunda bizi yöardımcı oluyor. 

bottom of page