top of page
IMG_4935_edited.jpg

HASTALIKLAR VE RAHATSIZLIKLAR
 

SEMİNER SÜRESİ 10 GÜN

Hastalıklar ve Rahatsızlıklar semineri, beden sistemlerini sezgisel olarak taramayı, sezgisel bir bakış açısıyla yüze yakın hastalığın derinlemesine anlaşılmasını öğretecektir. 

ThetaHealing® Uygulayıcıları bu seminerde, başkalarının ve kendilerindeki duygusal dengesizliği iyileştirme yeteneklerini engelleyebilecek hastalıklara karşı sahip oldukları gizli inanç sistemlerini keşfedecektir. Farkı yaratan hala içimizde inandığımız şeydir. Duygular, inançlar ve programlar nasıl davrandığımızı etkiler ve vücudun genel durumu üzerinde dramatik etkiler yaratır. 

İlk gün öğrencilere ThetaHealing® Hastalıklar ve Bozukluklar kitabı verilir. Eğitmen iki hafta boyunca her gün öğrencilerle farklı hastalıklarla çalışma blokajları üzerinde çalışacaktır. Ayrıca hastalıkların fiziksel, zihinsel ve duygusal bileşenleri hakkında bilgi vermek için tartışırlar. 

ThetaHealing® Hastalıklar ve Bozukluklar Kitabı, 2007 yılında, bu seminer için Vianna Stibal’in 40.000'den fazla okumadan elde ettiği bilgilerle oluşturulmuştur.  Bu seminer tamamlandığında, ThetaHealing uygulayıcısı, ThetaHealing Master unvanına hak kazanmaya bir adım daha yaklaşacaktır. 

SÜRE:10 GÜN

KATILIM ŞARTI : SEZGİSEL ANATOMİ 

KURS MATERYALLERİ: THETAHEALING®  HASTALIKLAR VE RAHATSIZLIK   KİTABI

SERTİFİKA: THINK® ONAYLI ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞİ OLAN SERTİFİKA 

bottom of page