top of page
Ara
  • zehrakilicarslan

OKUMA IÇIN IPUÇLARI

Güncelleme tarihi: 27 Kas 2021

Sezgisel İyileşme için Kilit Noktalar

Sezgisel İyileşmeler için Güçlü Blokalar

Korku, şüphe ve inançsızlık, sezgisel iyileşmenin en güçlü blokalarıdır. Okumaları kendi inançlarınız ve korkularınızla etkileyebilirsiniz, bu nedenle bir okuma veya iyileşme sırasında herhangi bir şüpheniz varsa, kişinin alanından çıkın, yıkayın ve bir süre dinlenin, ardından işlemi tekrar başlatın. Kendinizi açıklığa kavuşturmak ve mümkün olan en iyi iyileşmeyi sağlamak için kendinize yönelik iyileştirici inanç çalışmalarını kullanın. Öncesinde, sonrasında veya sırasında aşırı duygusal bir tepkiniz varsa duygularınızın okumaya müdahale ettiğini söyleyebiliriz.

Sezgisel Şifaları Geliştiren Erdemler

Neşenin, mutluluğun ve sevginin özü, bir şifa ya da okumanın birlikte yaratılmasında kullanılan şifa enerjisini üretir. İyileşmede mutluluk ve neşe yaratmak için kişisel işlerinizi enerji işinizden ayrı tutmalısınız. İnsanlar için bir dereceye kadar koşulsuz sevgiye sahip olmak da önemlidir. İnsanlara gerçekten değer vermelisin. Eğer yapmazsan, bu tür bir işi zor bulabilirsin.

Yaratıcı iyileştirmeyi yapar

Beden okurken asla yalnız değilsin. Yukarı çıkıp her zaman, her yerde ve her koşulda yardım isteyebilirsiniz. Şifa verirken asla yalnız değilsiniz çünkü şifa veren siz değilsiniz Yaratıcı .

Bu hatırlanması gereken önemli bir gerçektir.

Zaman yok

. Tanık olmak onu bu zamana ve gerçekliğe getirir, fiziksel dünyada gerçekleşmesine ve şekillenmesine izin verir.

Kabul

İyileşmeyi gerçek olarak kabul et.


18 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page